Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

kush e zgjidh kete? mendohu!

Shko poshtë

kush e zgjidh kete? mendohu!

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 5:09 am

kishte qen njini kishte pas dy niper hazgana dmth te fort me emer...keto ishin kusheri.
por kur shkonin te daja vec njini shkonte sepse donin qetesin e vet...nji dit u bie me shku te dy kusherive me shku te daja por ate nat shkon dhe nji mik aty dhe daja therr nji dash ate nat per keto.
dhe daja ishte ne hall kujt do tja jepte koken e dashit,mikut,nipit te madh apo te voglit...niperit ishin me arm ne brez dhe vriteshin pse aty pse mu jo....por prap miku duheshte respektu i pari..
per te mos pas komflikte ne tavolin ca vepron daja..?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e zgjidh kete? mendohu!

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 5:30 pm

Spo muj me zgjedh
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e zgjidh kete? mendohu!

Mesazh nga turi prej Sun Jul 04, 2010 6:00 pm

spo di valla

turi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e zgjidh kete? mendohu!

Mesazh nga Donaa prej Wed Jul 07, 2010 10:32 am

?
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e zgjidh kete? mendohu!

Mesazh nga shpresa prej Sat Jul 10, 2010 3:52 am

hahha spo di
avatar
shpresa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 5
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 10/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e zgjidh kete? mendohu!

Mesazh nga RihHana prej Sun Jul 11, 2010 10:06 pm

hahhahaha
e dita se 1 osht
avatar
RihHana
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 575
Popullariteti Popullariteti : 2
Data e regjistrimit : 06/07/2010
Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e zgjidh kete? mendohu!

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Sat Aug 14, 2010 9:03 pm

333302
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush e zgjidh kete? mendohu!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi