Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Shqiptarja qe pozon nudo

Shko poshtë

Shqiptarja qe pozon nudo

Mesazh nga dafina grils prej Mon Jun 28, 2010 5:54 am

Është ndër të paktat raste, kur një vajzë me origjinë shqiptare pranon hapur se pozon nudo për revistat më të famshme italiane. Anila Resuli prej disa vitesh ka ndërtuar jetën e saj në Itali dhe profesioni me të cilin merret është sa intrigues, aq edhe fitimprurës. Të pozuarit nudo për të nuk ka qenë kurrë një tabu, për të mos thënë që është ndër të parat që ka pranuar haptazi se bën një punë të tillë. Ka punuar me fotografët më në zë të huaj, për të realizuar sete fotografikë për kalendarë. Fotot e saj mund të gjenden në shumë site elektronike, pasi Anila ka marrë pjesë edhe në sfilata mode që janë zhvilluar brenda dhe jashtë Milanos, qytetit ku ajo banon prej 10 vitesh
avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi