Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Orgazem i femres me derdhje,, Edhe menyra si ta beni kete gje

Shko poshtë

Orgazem i femres me derdhje,, Edhe menyra si ta beni kete gje

Mesazh nga dafina grils prej Mon Jun 28, 2010 5:56 am

hapy now
sa per djeni plako na pelqe apo jo gjuhe e dyte o greqishtja ke shqiptaret
1 miljon ktu
fut edhe jugun e shqiperise se di sa del llogaria
meqe ne jena rracista mesa pash nga komentet e shokve
sa duhet te jene greket kundra nesh atere
qe ne i kena vjedh vra perdhunu pushtu (1mijlon) jo pak zon gjith vendet e punve
slejm goce pa ngacmu ne rruge kafe club etj,, kaq mjaftojne besoj...
edhe zbesoj se kta 1 miljon e ca din me shum anglisht sesa greqisht
nejse besoj se do qarkulloje ai shkrim
100 % i sigurte qe kush ka femer e ka kopy paste, femrat as se vej ne dyshim
avatar
dafina grils
Antar
Antar

Numri i postimeve : 31
PIKE : 70
Popullariteti Popullariteti : -1
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi