Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Windows PE Mini Edition Live CD

Shko poshtë

09082010

Mesazh 

Windows PE Mini Edition Live CD


Windows PE Mini Edition Live CD | 210MB

Windows PE build a iso-image, which can be written on MiniCD disc. As the loader used grub. At the boot menu there are: Windows PE Mini, Windows PE RusLive Mini, Acronis Disk Director 10, Partition Wizard Home 5.0, Acronis True Image Home 2010 Plus Pack, Plop Boot Manager.

Year: 2010
System requirements: Ram 160 Mb, MiniCD 210 Mb
Language: English and Russian
Medicine: Present

List of programs:
* Total Commander 7.0
* Active Password Changer 3.5
* Active Partition Recovery
* Active Undelete
* 7tools Partition Manager
* Drive Snapshot 1.40
* Registry Restore Withard
* Utilities from Erd Commander 2005
* FileRecovery 3.0
* Autoruns
* Ghost32
* Windows Gate

Download link:
hotfile.com WindowsPE_MiniCD.iso.001.html hotfile.com WindowsPE_MiniCD.iso.002.html
hotfile.com WindowsPE_MiniCD.iso.003.html
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi