Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Rod Stewart bëhet baba në moshën 65 vjecare

Shko poshtë

Rod Stewart bëhet baba në moshën 65 vjecare

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 11, 2010 3:39 pm

Rod Stewart do të bëhet baba për të shtatën herë në moshën 65 vjecare.

Ylli i muzikës pret fëmijën e dytë nga bashkëshortja e tij, modelja 39 vjecare Penny Lancaster. Cifti aktualisht ka fëmijë djalin 4 vjecar të quajtur Alastair.

“Jemi shumë të emocionuar por edhe të gëzuar që do t’i themi Alastait se do të bëhet vëllai i madh i një bebeje të vogël”, kanë deklaruar dy bashkëshortët.

Cifti, i bashkuar prej një dekade, zbuloi se priste sërish një fëmijë teksa celebronte përvjetorin e martesës në Portofino të Italisë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi