Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Foster e habitur se si Kristen Stewart pushton filmin

Shko poshtë

Foster e habitur se si Kristen Stewart pushton filmin

Mesazh nga No.i.d prej Thu Oct 21, 2010 9:07 pmJodie Foster është shumë e habitur, që kolegja e sa e re Kristen Stewart është ende në industrinë e filmit.

Në mënyrë të veçantë, Jodie dhe Kristen së bashku luajtën në filmin “Panic Room” film në të cilin Jodie kishte menduar se Kristen nuk ka shans të ketë sukses në botën e filmit.

Ajo shpjegoi se Kristen nuk ka personalitet si aktore.

Në flim Jodie kishte luajtur nënën kurse Stewart vajzën, prandaj Jodie kishte menduar se Kristen nuk do të mbijetojë gjatë në biznes.

“Ajo ishte një person i mrekullueshëm, dhe unë nuk jam e befasuar që ajo arriti të bëjë disa filma të shkëlqyer , “tha Jodie.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi