Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Adelina si u tradhëtua në koncertin në Kumanovë

Shko poshtë

Adelina si u tradhëtua në koncertin në Kumanovë

Mesazh nga Linddt prej Fri Aug 13, 2010 3:49 pmAdelina dhe Zanfina Ismajli është ndjerë e tradhëtuar nga organizatori i një koncerti në Kumanovë.

Këngëtarja e mirënjohur e cila kishte mbërritur nga Prishtina në koncertin e prenotuar në sallën e sporteve në Kumanovë, pas disa këngëve të repertoarit të saj, i ka kumtuar publikut se është ndjerë e mashtruar nga organizatori i koncertit.

Në emër tim dhe gjithë kolegëve të mi, unë po ju tregoj se të gjithë punojmë për shumë pak para dhe asnjë nga ne nuk është pagu.

Organizatori ka ikur. Ju lutem në emrin tim, kërkoni paratë tuaja. Unë po pres që paratë e juaja të kthehen deri në centin e fundit”, ka theksuar para publikut, Adelina Ismajli.

Menjëherë pas mbylljes së tillë të koncertit, publiku i revoltuar ka demoluar ambientet e sallës së sportit, duke u përfshirë në një kaos të përgjithshëm.

Në koncertin e paralajmëruar disa javë më parë në Kumanovë ishin pjesëmarrës, Adelina dhe Zanfina Ismajli, Shpat Kasapi, Xhezair Shaqiri, Drita Musliu.
Komentoni këtë artikull
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi