Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Niveli i kultures se njeriut

Shko poshtë

Niveli i kultures se njeriut

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sat Aug 14, 2010 9:28 am

Mua zakonisht me mjafton shume pak per te kuptuar nese dikush ka nivel kulturor ose jo.Pa u zgjatur shume ne bisede thjeshte duket si paraqitet dikush e si shprehet mbi gjerat ne pergjithesi e ne vecanti.Gjestet gjithashtu na bejne te kuptojme mbi nivelin kulturor te nje njeriu...
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Niveli i kultures se njeriut

Mesazh nga Linddt prej Sat Aug 14, 2010 10:14 am

qka mendon per po psh qfar niveli kam ??
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Niveli i kultures se njeriut

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Sun Aug 15, 2010 9:42 am

Deqani Ks shkruajti:qka mendon per po psh qfar niveli kam ??


Menyra se si ai bisedon gjate temave e ki Niveline pozitive po shume nuk te njohe per me te treugu per nivelin tend
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Niveli i kultures se njeriut

Mesazh nga Linddt prej Sun Aug 15, 2010 11:19 am

hehe flm melaqja
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Niveli i kultures se njeriut

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 1:58 pm

deqani-ks esht shum djal i kulturum kurr nuk t`ofendon
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Niveli i kultures se njeriut

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi