Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mc Kresha - Not U uncensored

Shko poshtë

Mc Kresha - Not U uncensored

Mesazh nga Rina%100 prej Sun Aug 15, 2010 1:04 pm

Teksti i kenges:
"Patikat E Mija" 2010

Mc Kresha:
ty nuk tbojn mangup as ata qe i ki mas veti
gangster nuk tbon hekri as vijat qe i ngre ti
dit po shkojn dit po vin po ndron edhe repi
po un po mes i njejti
ty po tshtohet Hate-hejti
po thu qe ki pare a un e di qe je ryp
mkallxoj dhipi yt kur m aka shti guhen nfyt
ju qe lypni beef ska fore un jom mishtore ndor me kith pajpin e kom posht muni shlir mu ul me thith
u mush uji pirana
kejt ja nisen me mu bosa sikur toni montana
ather vendosa mu bo sosa
stopit man u ardh vakti jem edhe jes qeti hajterit era sukses i vjen my man
me tshti ndor tboj per lese vi ta jep barin me kese
qaty dikun mas kthese
po nejse le kejt se
lay low une kom flow hala pa ja nis beati di me trxu KO
lej kto fore se kur vjen puna per hip hop un jom H2O.

RefreniX2:
kejt po dojn me dit kush o gangsta now
kejt po dojn me dit kush o hustla now
kejt po dojn me dit kush o playa now
a thu kush, kush a thu
NOT U


Mc Kresha:
fjalen e kom TNT si trotili
profilin gati per eksplodim
pritne detonimin
dhez e kom fitilin
e dini dillin
prej Tavniku deri per te kufini e sillim
reprezenta rugt edhe njerzt violenta
preferenca jon tjera po npytje o ekzistenca
audienca sdin sen
i hapin syt si me pa alienca
deri sa mas miri o mu kon vetja
qfar tripi tu u myt nuj na ka kap etja
adoleshentat me hekra
beso krejt i mun letra e gjelbert
si fleta e pemes
kapu tvertetes iki renes edhe nese ton diten ruges enesh
mos u mir me tylifar senesh
se tremesh
shemesh
si 911 makaveli ndor me mac eleven osht tut prit me tnis per heaven heaven

RefreniX4:
kejt po dojn me dit kush o gangsta now
kejt po dojn me dit kush o hustla now
kejt po dojn me dit kush o playa now
a thu kush, kush a thu
NOT U
avatar
Rina%100
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 68
PIKE : 128
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 15/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi