Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Shko poshtë

Si ju duket dizajni i ri i forumit?

17% 17% 
[ 3 ]
6% 6% 
[ 1 ]
77% 77% 
[ 14 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 18

Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga Linddt prej Mon Jun 28, 2010 7:53 am

Si ju duket dizajni i ri i forumit?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga princ of persia prej Thu Jul 01, 2010 3:19 pm

Shum i mir krejt forumi edhe portali shum i fort Very Happy
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga j.e.t.a prej Thu Jul 01, 2010 5:33 pm

P
e
r
f
e
k
t
avatar
j.e.t.a
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 54
PIKE : 99
Popullariteti Popullariteti : 13
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga tessa prej Thu Jul 01, 2010 6:55 pm

teper mir komplimente perj meje per forumin

tessa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 12
PIKE : 17
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 28/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga Amore prej Thu Jul 01, 2010 10:56 pm

Per mendimin tim se don pune shum por sa per fillim me pelqen thjeshtesia e ti Very Happy
avatar
Amore
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 5
Data e regjistrimit : 01/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga Donaa prej Fri Jul 02, 2010 11:32 am

edhe une pajtona me mendimin e amore se forumi osht i mir
po si qdo forum tjeter don shum pun angazhim
shpresoj se edhe me ndimin ton to ta arritim at qellim Very Happy
avatar
Donaa
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 67
PIKE : 104
Popullariteti Popullariteti : 8
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga BesSa prej Fri Jul 02, 2010 1:49 pm

i mir shum e sidomos portali

BesSa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga Luani-N prej Sun Jul 04, 2010 7:02 pm

mir shum
avatar
Luani-N
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 188
PIKE : 225
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 04/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 05, 2010 9:32 am

se shpejti do ta ndryshojm do tjau kallxojm 5 dizajne ju do te vendosni cilin... Very Happy
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 05, 2010 9:23 pm

une mendoj shum i mir osht pak ka nevoj per disa ndryshime..:S
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga Ti-n-a prej Wed Jul 07, 2010 6:27 pm

mir shum osht
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga lenti prej Wed Jul 28, 2010 9:40 pm

nuk p ome pelqen qaq shum
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga Linddt prej Wed Jul 28, 2010 10:12 pm

mvjen mir se po ju pelqen se shpejti edhe shum ndryshime ne forum ...
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga lenti prej Thu Jul 29, 2010 10:47 am

bon mir pak me ndryshu
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 3:57 pm

mu pom pelqen kshtu nese mendoni se duhet ndryshim ateher shprehe mendimin tuaj ketu 7156

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga Arjana prej Wed Aug 11, 2010 8:19 am

Mire shume
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ju duket dizajni i ri i forumit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi