Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Olta iu shit për 500 euro Sinan Hoxhës

Shko poshtë

Olta iu shit për 500 euro Sinan Hoxhës

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Mon Aug 16, 2010 5:18 pm
 • Pas pohimeve të ish-banores së BBA 3, Olta, se ajo e ka ditur
  se Domenika ka qenë shtatëzënë mbrenda shtëpisë së Big Brother, në
  shesh ka dalur një shoqe e Domenikës e cila i ka demantuar pohimet e
  Oltës.Sipas shoqes së Domenikës, Olta është zhdukur dhe
  Domenika nuk ka mundur të sqarohej me të për trillimet e bëra. Ajo
  thotë se Olta iu është shitur për 500 euro Sinan Hoxhës dhe Seldit,
  vetëm për të dalur në media.
  ‘Telenovela’ Seldi - Domenika nuk po tregon shenja të përfundimit,
  me Oltën që pritet të paraqitet për të sqaruar situatën e krijuar edhe
  pse nuk dihet se ku gjendet ajo, disa thonë në Spanjë, kurse shoqja e
  Domit beson se ajo fshihet në Shqipëri.

avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Olta iu shit për 500 euro Sinan Hoxhës

Mesazh nga Akili prej Tue Aug 17, 2010 9:52 am

flm melaqja shum info e rendesishme
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Olta iu shit për 500 euro Sinan Hoxhës

Mesazh nga lenti prej Tue Aug 17, 2010 5:38 pm

skam pa ala qesi lajmi flm melaqe
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Olta iu shit për 500 euro Sinan Hoxhës

Mesazh nga arbiosi prej Tue Aug 17, 2010 9:38 pm

ncnncnc ani kjo kurva
avatar
arbiosi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 23
PIKE : 27
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Olta iu shit për 500 euro Sinan Hoxhës

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi