Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kur zhvishet Olta Sheta

Shko poshtë

Kur zhvishet Olta Sheta

Mesazh nga Akili prej Sun Aug 15, 2010 2:27 pm

Ndoshta tani kishte ardhur koha e duhur që ajo të zhvishej.

Olta Sheta, vajza më karizmatike e Big Brother, është shfaqur gjysmë e zhveshur në faqet e një reviste në kryeqytet, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Në fakt, ka qenë një zhveshje artistike, por që gjithsesi ka tërhequr mjaftueshëm vëmendjen e të gjithëve.
avatar
Akili
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2977
PIKE : 3413
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi