Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje Nga Binni

Shko poshtë

Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga Binni prej Thu Sep 02, 2010 9:35 pm

Emri:Binni
Vendodhje:Peje
Mosha:23
Profesioni:hmmmmm Razz
avatar
Binni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 18
PIKE : 32
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/09/2010
Mosha : 33
Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Fri Sep 03, 2010 9:26 am

Mire se erdhe Binni 969351
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga Linddii prej Fri Sep 03, 2010 11:03 am

Mir se vjen
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga viola prej Fri Sep 03, 2010 12:28 pm

Binni shkruajti:Emri:Binni
Vendodhje:Peje
Mosha:23
Profesioni:hmmmmm Razz

Mire se erdhe pejan se dhe un pejanka jam te uroj te ja kalosh sa me mire ne mesin ton
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga No.i.d prej Fri Sep 03, 2010 3:04 pm

Mir se vjen Bimi
shpresoj tja kalosh sa ma mir zthumbu
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga Binni prej Fri Sep 03, 2010 6:33 pm

Mire Se Ju Gjetaaa Edhe Une Shpresoj So dO kaloj Miree Me Juveeeeee super
avatar
Binni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 18
PIKE : 32
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/09/2010
Mosha : 33
Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga Binni prej Fri Sep 03, 2010 6:38 pm

viola shkruajti:
Binni shkruajti:Emri:Binni
Vendodhje:Peje
Mosha:23
Profesioni:hmmmmm Razz

Mire se erdhe pejan se dhe un pejanka jam te uroj te ja kalosh sa me mire ne mesin ton


Pejoneee Mireee Set gjetaaa..... Shpresoj se do kalojm mire pejoni me pejonen 8723
avatar
Binni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 18
PIKE : 32
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/09/2010
Mosha : 33
Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga Linddt prej Fri Sep 03, 2010 10:09 pm

Mir se vjen Binni
kalofsh qaste te mir ne forumin deqani-ks
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga Binni prej Sat Sep 04, 2010 4:38 pm

Flm Deqani-ks
avatar
Binni
Antar
Antar

Numri i postimeve : 18
PIKE : 32
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 02/09/2010
Mosha : 33
Vendbanimi : Peje

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje Nga Binni

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi