Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje nga K0bra

Shko poshtë

Pershendetje nga K0bra

Mesazh nga k0bra@123 prej Mon Aug 09, 2010 9:17 pm

Pershendetje nga K0bra jam nga gjilani 19 vjeqar shpresoj tja kaloj mir ne forumi tuaj...
avatar
k0bra@123
Antar
Antar

Numri i postimeve : 4
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga K0bra

Mesazh nga BeLti prej Tue Aug 10, 2010 9:02 am

Mire se erdhe Kobra, qaste te kendshme ketu.
avatar
BeLti
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/08/2010
Vendbanimi : Mitrovicë

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga K0bra

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Tue Aug 10, 2010 12:27 pm

rshëndetje,

Mir
ë se erdhe k0bra@123 uroj qëndrim këndshëm..

avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga K0bra

Mesazh nga Linddt prej Tue Aug 10, 2010 1:26 pm

mir se vjen kobra shpresoj tja kalosh sa ma mir Very Happy
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga K0bra

Mesazh nga princ of persia prej Wed Aug 11, 2010 7:41 am

Mir se vjen
shpresoj tja kalosh sa ma mir ne forumin Deqani-ks
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga K0bra

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 15, 2010 1:41 pm

mir se vjen ne mesin ton
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga K0bra

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi