Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Xhaja dhe dy gocat e bukura

Shko poshtë

Xhaja dhe dy gocat e bukura

Mesazh nga princ of persia prej Mon Jun 28, 2010 10:58 am

Ishte nje xhaje po merakli i madh, dhe kalojne nja dy goca te bukura i shikon xhaja ehhh cte beje xhaja i shkrete. Njera nga ato kishte veshur nje bluze te hapur para mjaft dhe kishte nje picture aeroplani mu te gjokset, aty ku i kishte ngulur syte xhaja. Dhe i thote ajo goca he xhaxha te pelqen aeroplani po shume me pelqen aeoroplani po me shume me pelqen pista ku eshte ulur aoroplani.
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi