Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

LAST BRONX PC SEGA Game Portable

Shko poshtë

LAST BRONX PC SEGA Game Portable

Mesazh nga princ of persia prej Mon Oct 18, 2010 8:57 amLAST BRONX PC SEGA Game Portable | 42 MB
There are some truly mean street-fighting gangs loose on the streets of Tokyo, and you've got to mete out some justice with your fists, one-to-one. They've got weapons, but so do you, so you've got no excuse for losing this smooth battle action game. This demo version features two street fighters with personal weapons. The full version features eight distinct street fighters with personal weapons, eight different fighting locations with actual scenery from Tokyo, and head-to-head network play over a LAN, modem, or serial link.


DOWNLAOD :
hotfile.com LastBronxSegaPCGame.rar.html
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: LAST BRONX PC SEGA Game Portable

Mesazh nga No.i.d prej Thu Oct 21, 2010 9:38 pm

shum e fort kjo loj thnx man
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi