Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Truproje femër për Kate Middleton

Shko poshtë

Truproje femër për Kate Middleton

Mesazh nga Linddt prej Mon Nov 15, 2010 8:49 pmEksperienca i ka treguar se nëna e tij, princesha Diana ka patur një lidhje romantike me një prej truprojave, Barry Mannakee. Ndoshta jo vetëm për ketë arsye, princi William ka vendosur që e dashura e tij Kate Middleton të ketë një truproje grua.

Kur të dy të fejohen zyrtarisht, për Middleton do të caktohet një person sigurie për gjithë kohën që duhet ta ndjekë në cdo hap, në respekt të protokollit.

Pritet që martesa të zhvillohet në vitin 2012 dhe deri atëherë Kate duhet të mësohet me rregullat e pallatit mbretëror./tch/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi