Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Si Te Hapim Server Falas Per CS 1.6 ?

Shko poshtë

Si Te Hapim Server Falas Per CS 1.6 ?

Mesazh nga Wolfi prej Fri Jul 01, 2011 5:23 pm

Si Te Hapni Server Falas !

Shkoni iTu http://www.gameservers.com/free/ !!
dhe skeni nevoj mu rregjistru e asisen vec kur e qet aty :
Avaible. Claim Now ! Shtypeni ju kerkon me shkrujt ato numrat e shkronjat qe jep ne Foto
... Shkruni e-mail ku te merrni configurimet dhe zgjedhni sa e doni te zgjas (deri ne 3 h mundesh)...
Pastaj te vjen messagi me link ku ke te dhenat ! ...
PS : E provova itash dhe ... Ishte me Steam Dhe Kjo

BY: WOLFI

KN4CHNU.....
avatar
Wolfi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 13
PIKE : 43
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 30/06/2011
Mosha : 24
Vendbanimi : Irzniq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi