Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

New !!! Si Te Hapim Server Falas Per CS 1.6 ?

Shko poshtë

New !!! Si Te Hapim Server Falas Per CS 1.6 ?

Mesazh nga Wolfi prej Sun Jul 03, 2011 5:44 pm

Hap CS Server Gratis | Menyr e Re
Hap CS Server Gratis | Menyr e Re

Tash do tu tregoj si te hapi nje cs server Gratis ( Falas ) Pas disa or've kerkim ne Google e gjeta nje web
qe nsho cs server falas vetem per 60 Min , kjo osht veq kush do me lu me Clan vs Clan
mu um ka fonksionu tash von i kan ba disa ndryshime

Shkojm ne http://www.cshost.se/


Gratis CS server

Lösenord: Pasi i Servert <--UPDATE
Rcon: Rcon i Serverit

edhe pastaj klikojm ne
Starta Server
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pasi te hapet serveri do na tregoj automatikisht te ip e serverit

Din server är nu upplagd!

IP: 82.99.48.131:27015 < -- < Ip e serverit
Rcon: abbiabbi < -- Lösenord: Public Of Kosova Server < -- < Passi
Tid kvar: 56 minuter < -- < Edhe sa minuta mshelet SRW

Förläng 60 minuter
Kan endast göras när det är mindre än 10 minuter kvar.

Kommandon - Glöm ej rcon_password lösenordet
rcon warmup - Startar warmup.
rcon start - 3 RS sen game ON!
rcon inferno - Byte av mapp, byt ut inferno till önskad mapp.

By : WOLFI
avatar
Wolfi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 13
PIKE : 43
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 30/06/2011
Mosha : 24
Vendbanimi : Irzniq

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi