Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qyfyre [+18]

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:42 am

Cimi dhe Loni ne gjyq

Cimi hedh Lonin ne gjyq dhe shkojne ne gjyq civil. Ceshtja ishte per nje aksident me makin ku Cimit i ngordhi lopa dhe u demtua edhe vete, sipas tij. Gjykatesi pyet Cimin

- Pse e hedh ne gjyq tani Lonin ti dhe kerkon lek, kur pas aksidentit the qe ishe ne rregull.

- Degjo o zoti gjykates te ta shpegoj historine - i thote Cimi. - Isha duke ecur rruges une me kamion dhe lopen e kisha mrapa. Kur vjen loni kalon ne korsine time. makin a merr kot e un perfundoj nga nje ane e rruges e lopa nga na ana tjeter.

- Po ti i the policit qe je ne rregull - ngul kembe gjykatesi

- Po prit o zoti gjykates te mbaroj... Vjen polici ne vendin e ngjarejes dhe ne fillim shkon andej nga lopa. E shef qe ishte ber copash lopa e ishte duke renkuar dhe i fut nje plumb ballit. Pastaj vjen nga ana ime dhe me pyet "po ti mire je?". Te ishe ti o gjykates, ca do i thoshe?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:42 am

batutat e pijanecit


ishte nje here nje pijanec dhe shkonte cdo dite ne bar dhe i thoshte barmanit
- 3 gota raki o shoko
- 3 gota?
- po, 3 gota , 1 per mua , 1 gote per ty dhe 1 gote per sateme
diten e dyte, vete prap pijaneci dhe kerkon te njejten gje
- 3 gota raki o shoko
- 3 gota, pyet barmani
- po 3 gota, 1 per mua , 1 gote per ty dhe 1 gote per sateme
diten e trete vete prap pijaneci dhe kerkon te njejten gje, barmani nuk duroi dot dhe e rrahu telef.
Diten e 4 shkon prap pijaneci me syrin e nxire dhe kerkon
- 2 gota raki ju lutem
- 2 gota?
- po, 2 gota , 1 per mua dhe 1 per sateme,per ty jo se ty te terbon pija
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:42 am

Cifti blond

Ishte nje here nje cift, te dy shume bjond me flok me vetulla me krejt te bardha. Edhe e bejne nje femi, por femija komplet i kuq, floket e kuq e vetllat e kuqe. Te cuditur prindrit shkojne te mjeku edhe e pyesin pse keta te dy komplet bjond kurse femija u ka dal kuqo. Mjeku pasi ben lloj lloj testesh dhe nuk gjen asgje, i pyet;

- Sa here beni seks?

- 1 her ne muaj - thone ata.

- Ahhh, eshte faji i ndryshkut
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:42 am

po shtoj dhe un ca....
Ne kohen e luftes ne kosove dy ushtar te uck kapen nje gazetare franceze...
- ju lutem me ndihmoni i thot kjo gazetarja se po me kapen serbet do me vrasin...
- te ndihmojm i thon keta por me nje kusht..
- cfar kushti thot gazetarja...
- po deshe te marrin dhe te nxjerrim ne maqedoni por do na lesh te qi-m njeher....
- jo sbehet thot kjo..
- po deshe ose te kapin serbet dhe te vrasin...
ca te bente kjo deshi sdeshi pranoi..
- por me nje kusht thot kjo qe te perdorni kondom ( prezervativ ) se mos ngel shtatzan...
- ca esht kondomi thot njeri...
- esht nje si plasmas qe e ven ke ka-ri dhe kjo nuk ngel shtatzan...
dhe kshu vejn plasmasat dhe ja kerrcasin ksaj gazetares.....
kur mbas tre ditesh shkon njeri nga keta ushtaret ke shpia e ktij tjetrit dhe i thot...
- oshoku ne dac te ngeli francesja shtatzan ne dac jo un se mbaj me ket plasmasin se vdiqa prej shurres shoku....
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:43 am

Homoseksuali ne dyqanin e mishit

Nje homoseksual shkon ne dyqani i mishit. I thote shitesit:

- Me jep nje sallam.

Shitesi e pyet:

- E do te ta pres me feta?

Homoseksuali pergjigjet:

- Po une nuk e kam by.then me xhetona
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:43 am

Virgjeria

Djali 16 vjecar shkon ne shtepi dhe i gezuar i thot babit:

- Babi babi, sot e humba virgjerine

Babi i pergjigjet:

- Bravo te keqen babi, ulu dhe me trego gjithcka

- Jo babi kam dhimbje, nuk ulem dot
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:43 am

Pse u prishen dhembet shqiptareve?

- Pse u prishen dhembet shqiptareve?

- Se rrin presin 2 ore te zjejn groshet, po nuk presin dot 5 minuta sa te ftohen
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:44 am

Cift jevgjish

Nji cift kevgjish behen me bebe. Kur shef jevgu qe bebja kishte flok bjond e sy bojqielli

- O jevge - i thot grus, - cne me flok bjond e sy boqielli cuni? Me ke tradhtu?

- Jo jevgo joti eshte

- Mos me genje, - i thot grus.

- I joti eshte jevgo per ke te ze be - i thot jevga

- O jevge do te hy ne dru po trego te verteten

- Mir mir nuk esht i joti. Hidhe, hajd bejm tjeter
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:44 am

NJe femije zezak vdes dhe shkon e parajse.
Zoti e sheh dhe i thote 'Ti i fitove krahet e tua '
Dhe i jep femijes nje pale krahe .
Femija ngre koken dhe pyet 'A jam une nje engjell tani ?'
Zoti shef poshte dhe i thote .
Jo mer xax , ti je nje lakuriq nate tani .
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:44 am

Nje here e njekohe , nje djale e pyeti vajzen , 'A deshiron te martohesh me mua ?' Vajza tha 'Jo'! dhe djali jetoi i lumtur pas kesaj , ai bleu nje motorciklete , shkoi per peshkim , per gjueti , luajti futboll sa deshi me shoket , piu birra dhe uiski , shkoi me sa femra deshiroi , pati plot para ne banke , se ngriti asnjehere kapakun e tualetit dhe p.o.r.d.h.i sa here i deshi qejfi
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:45 am

Nje bisedim midis nenes dhe femijes .

Perse nuk me le te vesh taka ?

Nena: Sepse nuk mundesh.

Me ler te ve makjazh at'here .

Nena: Jo .

Po une dua ta vesh ate fustanin e shkurter qe bleva o ma .

Nena : Jo .

Po une i kam mbushur 18 .

Nena (duke psheretire ) : Ahhh , e di mor bir e di .
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:45 am

Pordha ne burg

Nje burre denohet me 10 vjet burg. E fusin ne nje qeli me ca te burgosur qe kishin kohe aty. Duke ndenjur ne heshtje degjon ky nje zhurme te lehte pordhe poooooooohhhhhhhh..!! Pastaj nje tjeter pooohhhh qe mezi degjohej.

- Bobo ca u boka ketu - tha ky me vete - kerciska pordha sheshit, burg hesapi..

I vjen dhe ketij nje pordhe perccccc me gjith ate zhurme. Te gjithe kthyen koken nga ky dhe njeri nga ata bertet :

- Kapeni se qenka i paprish...!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:45 am

Zezaku vogel ne parajse

NjJe femije zezak vdes dhe shkon e parajse. Zoti e sheh dhe i thote:

- Ti i fitove krahet e tua tani

Dhe i jep femijes nje pale krahe. Femija ngre koken dhe pyet

- Tani jam engjell une o Zot?

Zoti shef poshte dhe i thote .

- Jo mer xax , ti tani je nje lakuriq nate
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:46 am

I thote mamaja vajzes se vet: te keqen mami, nese nje djal te kap nga by-tha ti thuaji MOS, kurse po te kapi nga gjoksi thoji NDALO!

Vajza i thote mami po dje nje cun mua me kapi edhe nga by-tha edhe nga gjoksi dhe une i thashe MOS NDALO!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:46 am

Makina e prishur dhe kali

Po ecte njeri me makine ne nje rruge. Duke ecur ky, i fiket makina. Hap kofanon edhe po kontrollonte. Duke levizur ato mrrokllat e makines degjon nje ze nga mrapa:

- Mos u lodh kot plako se ke djeg motorrin.

S'i vuri shume mend edhe vazhdoi prape. Prape zeri nga mrapa i tha:

- Mos u lodh se ke djegur motorrin.

Kthen ai koken per te pa edhe shef nje kal. Ja fut vrapit 2 ore i tmerrum derisa pa nje shtepi. I bie deres me grushta derisa doli i zoti. I tregoi se cfare i ndodhi i tromaksur akoma. E pyet i zoti kesaj shpise:

- Mos ishte kal i zi me lara te bardha?

- Po, - i thote ky.

- E mo mire, - i thote ai i zoti i shpise, - mos u tremb se ai kali nuk merr vesh fare nga motorri. Coje te nje mekanik njeher.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:46 am

Fshatari dhe treni

Na ishte nje fshatar qe nuk njihte trenin se si ishte. Nje dite pret bileten per te udhetuar me tren dhe mbasi e pret, pyet nje udhetar dhe i thote:

- Te lutem me trego pak se si eshte treni?

Udhetari i thote:

- Eshte i gjate, i zi dhe nxjerr tym.

Fshatari i shkret qe nuk njihte trenin vazhdon rrugen per te kapur trenin dhe duke ecur shikon nje zezak te gjate duke pire duhan. Fshatari vrapon dhe i hidhet zezakut ne shpine. Zezaku i trembur e pyet:

- Ku hypen ti ore?

Fshatari thote:

- Ec ec para se e kam prere bileten.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:47 am

Ne nje pallat ne Gjirokaster

Goca rrinte ne kat te peste cuni ne kat te pare. Goca i thote cunit:

- Kur te mos kem njeri ne shtepi do hedh nje 5 leksh nga ballkoni, ti degjo zhurmen e tringellimes dhe ngjitu me vrap larte.

Del goca hedh 5 lekshin nga ballkoni. Kalojne nja 5 min cuni s'povinte, 10 min, 15 min. Me ne fund kjo del ne ballkon per te pare cakish bere vaki. Sheh te dashurin qe se ca po kerkonte te hyrja epallatit.

- Hajde mo.

- Ja se erdha.

- Te ka humbur gje?

- Jo.

- Ca kerkon mo,5 lekshin?

- Ehe.

- Po ate e kam une ,e kisha lidhur me spango
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:47 am

Gagaci dhe qorri duke peshkuar
Posted by qyfyre at 06:42 PM on January 09, 2010

Shkojne Gagaci me Qorrin per te kap peshk. Qorri gagacit:

- Degjo, kur te shohesh nje peshk do me thuash mua dhe une do te hidhem ta kap.

Gagaci:

- Mi.. mi.. mire.

Rrine sa rrine. Gagaci:

- Pe... pe... peshku.

Hidhet qorri po se kap dot dhe i thote gagacit:

- Rradhen tjeter sa te thuash ti pe un do te hidhem.

Gagaci:

- O.. o.. o.. ok.

Gagaci:

- Pe pe...

Qorri hidhet menjehere ne det.

Gagaci:

- Pe.. Pe.. Peshkaqeni!
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:47 am

Jevgu banakier

Shkon njeri ne nje bar dhe i thot banakierit

- O jevg me jep nje birr

Banakieri i jep birren dhe i thote

- Te lutem mos me ofendo

Mbaron birren ky dhe i thote prap banakierit

- Ore gabel me jep dhe nje tjeter

- Na birren, por te lutem mos me shaj me

Mbaron dhe te dyten ky dhe i thot prap banakierit

- O xax me jep dhe nje tjeter

Banakieri nuk duron dot me dhe nxehet

- Ore ca ke qe shan. Si do te vinte ty sikur te ishe banakier dhe te vija une te lokali jot dhe te shaja?

- Hajde e provojm - i thot klienti. Dhe del mbrapa banakut qe luante rolin e banakierit

Jevgu del perjasht dhe futet ne bar duke luajtur rolin e klientit.

- Ore debil me jep nje birre - i thote

- Me vjen keq nuk u sherbejme gabelve ketu
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:48 am

Hitleri dhe cifutet

Hitleri kishte rreshtuar cifutet para nje gremine dhe i thote te parit

- Hapi duart drejt anash dhe hidhu.

Hidhet ky i shkreti. Pastaj Hitleri i thote te dytit

- Mbaj duart lart drejt dhe hidhu

Hidhet dhe ky ne humnere. Pastaj Hitleri i thote te tretit

- Ti perkulu dhe hidhu

Kur ne ate momen vjen mamaja e Hitlerit dhe i thote

- Hitler, hajde ha buke, mjaft loze Tetris me cifutet
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:48 am

U bo nje konkurs ku mori pjese italiani, greku, gjermani dhe shqiptari. Konkursi ishte do hynin ne nje dhome me macen dhe kush bente me shum kotele sa me shpejt. Hyn italiani rri nja 5 ore del me nja 3 kotele. Hyn greku rri nja 12 ore del me 7 kotele. Hyn gjermani rri nja 2 dite del me 11 kotele. Hyn shqiptari rri kalon nje dire kalon 2 dite kalon nje jave pastaj del me nje kotele. Te gjithe u cuditen dhe thane ndejte nje jave vetem nje kotele. Po ju byth*ira tha ma kishit dhene macok
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:48 am

Njeri Kishte Pese Kalamoj ..
Dhe E Pyet Shoku Si Ja Bon Mer Vlla Me Bo Sexs Ne Darke Me Gruan Se Ke Pese Kalamoj..
Kollaj Fare Thote Ky ..
Kur Me Shkon Mendja Per Sexs I Fishkellej Dhe Ajo Vjen Me Vrap...
Okej Thote Shoku Mire Kur Te Shkon Ty ,por Kur I Shkon Asaj Si Ja Ben..
Po Ere Vjen Gruaja Dhe Me Thote ..
Mos Fishkelleve Gje Ti Apo Me Bene Veshet Mua...
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:48 am

pemdimi..
.....................
ne nje hotel duke kaluar perballe njeri tjetrit nje cun takoi me berryl ne gjoksin e nje femre...
per ti kerkuar ndjese i thote ..;
neqoftese zemra jote eshte e bute si gjoksi jot me fal..
vajza ja kthen ..; neqoftese vegla jote eshte e forte si berryli jot jam ne dhomen 212
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jun 29, 2010 4:49 am

Ishin 2 cuna, 2 shok dmth, dhe njeri i thot tjetrit, ej shoku ke nai menje per sex.
Jo anej jo ktej prano ky, bam-bum mbarojn pun kto dhe thot njeri:
-Ej se mos i thu njeriu ti mer:
-Po ca me di ti mua bythqir e.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qyfyre [+18]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi