Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kjo është gruaja perfekte

Shko poshtë

Kjo është gruaja perfekte

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 9:03 am

Kjo është gruaja perfekte

Një miks mes Jolie, Theron e Electra

Quhet Carlizina Jolectron dhe është aktore e famshme, shumë e famshme. Nuk e besoni? Shikojeni me vëmendje dhe do të gjeni tiparet e tre diveve

Është secila perfekte në natyrën e saj. Njëra me pamje engjëlli, tjetra me buzë mishtore e joshëse, tjetra provokuese, e parezistueshme. Quhen Charlize Theron (32 vjeç), Angelina Jolie (32 vjeç) dhe Carmen Electra (35 vjeç): tre ikona bukurie të pashtershme hollivudiane, në fakt jo vetëm hollivudiane.Po a e keni menduar ndonjëherë se ç’mund të dilte nga një miksim i të trejave? Sikur tiparet me famë botërore të shkriheshin në një të vetme? Përfundimi është ky. Një portret femre që shkrin në një të vetme tiparet e tre yjeve.


Madje, kësaj gruaje virtuale i është vënë edhe një emër: Carlizina Jolectron. Përderisa janë shkrirë tiparet, sigurisht që do miksoheshin edhe emrat. Sipas atyre që e kanë krijuar, kjo do të ishte me siguri sinteza perfekte e tre aktoreve të bukura.

Tentativë vërtet e bukur, e megjithatë, perfeksioni i Carlizina-s është imagjinar, ireal dhe aspak i krahasueshëm me bukurinë e mahnitshme të Angelina & co. Nuk mendoni dhe ju kështu?
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi