Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Noizy - Jena Otr

Shko poshtë

Noizy - Jena Otr

Mesazh nga No.i.d prej Sat Jul 03, 2010 10:13 am

O.T.R luft po bon jam vet 107

Mu po m´rrespekton se luj punen e gjykatsit

Uuuuuu sa fort o qeka mush me bukuroshe

Ku je bukuroshe lule apo qoshe .

Nuk ka lon ven tamom si shishe mbojshe

Hajde mu afro e emrin ma kallzo

Se du me dit kush je se kongen po ma knon

Eeee ca suprize zemer ka na dole

Se ma paske trupin si shishe koka-kole

Hajde nama doren se du me t´rregu nji prrall

Trut me ti prish e menjen me ta kall

Se jam djali i nje mbreti se plasi termeti

Nje ushtri dal perball se jam vet 108 - ti

Un jam 19 vjec e sma ni kush eshte shejtoni

Se jam si luani i shartum me gjak dibroni

Kafshu ne shum ven se ka pa se kush o donzhuani


Refreni 2x :

Jena O.T.R asnjiher ti kurr ski me mpa

Ski me pa jena plot plot ni ushtri Sna ha kari per njeri per njeri
eeee O.T.R


E kam muziken ne maximun ka shku me ke skam shku

Cila femer mu mka thon se NOIZY zboka per mu

Eee po bab gjysh sa shum t´paskam ngja

Plakat e katunit krejt dashnore i ke ba

Puu sa na dojn shumica xhelozojn krejt femrat O.T.R e dojn

Ngrini gotat nalt per O.T.R e DOUBLE - G

Eshte nje rresht i madh shum nga Shqipria ne Angli
...................................................................................


Refreni 2x :

Jena O.T.R asnjiher ti kurr ski me mpa

Ski me pa jena plot ni ushtri Sna ha kari per njeri per njeri eee
O.T.R


E ka kush e ka rrathen e ka kush e ka

Ska rendesi se kush e ka jena krej O.T.R

Jena ushtria qe vim nga shqiperia

Jena krejt kallabllak O.T.R e DOUBLE -G

E cova venin pesh e femrat jan tu desh

Se jan tu plas vdiqen duke qesh


Refreni 3x :

Jena O.T.R asnjiher ti kurr ski me NA PA

Ski me pa jena plot ni ushtri Sna ha kari per njeri per njeri eeee
O.T.R
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi