Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ora është Thu May 24, 2018 1:52 pm

Tekste kengesh Shqip

 • Tekste kengesh Shqip

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Noizy


  Ktu mund ti gjeni te gjith tekstet e kengve te Noizyt
  24 Temat
  35 Mesazhet
  Tue Aug 17, 2010 10:22 pm
  Linddii Noizy A.K Kastro-Jete e habitshme
 • B-genius


  Ktu mund te gjeni gjith tekstet e kengve te B-genius
  29 Temat
  30 Mesazhet
  Sat Jul 03, 2010 10:02 am
  No.i.d B-genius - Kallet Gilani
 • Temat
  Përgjigjet
  Shikime
  Mesazhi i fundit
 

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator

nitti

Drejtat e ktij Forumit:

Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Legjenda
 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
 • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
 • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
 • Lajmërim Lajmërim
 • Ngjitës Ngjitës
 • Global announcement Global announcement