Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje nga genta

Shko poshtë

Pershendetje nga genta

Mesazh nga Genta prej Fri Jul 09, 2010 8:28 am

Pershendetje te gjithve antarve te kti forum
gz shum se pata rastin te jem ne msin tuja
une jam nga Prizereni 18 vjeqare nga genta

Genta
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 9
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 09/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga genta

Mesazh nga No.i.d prej Fri Jul 09, 2010 1:27 pm

Pershendetje Genta mir se vjen ne mesin ton Very Happy
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga genta

Mesazh nga Ti-n-a prej Fri Jul 09, 2010 1:36 pm

Pershendetje Genta mir se vjen ne forumin deqani-ks
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga genta

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:39 pm

Pershendetje Mir se vjen ne mesin ton... 947908
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga genta

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 6:51 pm

mir se vjen genta
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga genta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi