Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Gerard Butler i gjuhet Kate Hudson-it

Shko poshtë

Gerard Butler i gjuhet Kate Hudson-it

Mesazh nga Arjana prej Mon Jul 12, 2010 3:00 pm


Një romancë është duke lindur në mes të Kate Hudson dhe Gerard Butler, pasi dyshja ishin argëtuar së bashku në ndarjen e çmimeve Golden Globe Awards.
Mediat amerikane shkruajnë se Butler, i cili së fundi është lidhur me Jennifer Aniston dhe Lindsay Lohan, ka hedhur shikimin kah Hudson, dhe nuk ishte larguar nga ceremonia derisa e kishte siguruar numrin e saj.
“Gerard i tha Kate se ajo ishte vajza më e bukur në dhomë dhe se atij i pëlqen ajo si aktore. Ai vërtet ishte i pushtuar nga ajo”, ka thënë një i pranishëm.
Hudson është e vetmuar që kur u nda nga ylli i bejsbollit Alex Rodriguez në fund të vitit të kaluar
avatar
Arjana
Homie
Homie

Numri i postimeve : 233
PIKE : 437
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 12/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi