Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Graciela tregon per punen e saj

Shko poshtë

Graciela tregon per punen e saj

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:37 pm

Graciela po bisedon me Jetmirin dhe po i tregon per punen qe ajo ben ne polici,ne Shkoder.Ajo thote qe i pelqen ajo qe ben dhe se sistemet kane ndyshuar.Tashme provimet e Akademise se Rendit korigjohen te gjitha me skaner,dhe ne kete forme nuk eshte e mundur qe te kete devijime.Ajo tregon per shkollen qe ka bere dhe per sistemin Amerikan qe po aplikohet ne polici.Me tej Jetmiri e pyet dhe per uniformat qe ato mbajne gjate kohes se punes dhe Graciela i thote se do te ndryshojne.Ne bisede futet dhe Erjoni dhe ata vazhdojne te flasin te tre per kete teme.
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi