Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Duhamel nuk beson në dashurinë në shikim të parë

Shko poshtë

Duhamel nuk beson në dashurinë në shikim të parë

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:38 pm

Josh Duhamel, i cili është i martuar me yllin e Black Eyed Peas, Fergie, thotë se ai nuk beson në dashurinë në shikim të parë.
Aktori thotë se ai dhe gruaja e tij nuk kanë pasur tërheqje në fillim të lidhjes së tyre, por më vonë ka kuptuar se ishte ‘e shkruar’ që ata të jenë së bashku.
“Nuk jam një person që beson në dashurinë shikim të parë, por mendoj se kur është dashuria e duhur, shpesh është për dikë për të cilin duket sikur atë e ndjeni që nga momenti i parë kur e keni takuar”.
“Mendoj se në momentin kur futeni në lidhje, mendoni ‘Kjo është e duhura’. Por është mirë të pritni, të thelloheni ca më shumë dhe me kalimin e kohës do të kuptoni nëse jeni me personin e duhur, atë të cilin vërtet e dashuroni”, ka thënë Duhamel.

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi