Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Bell zgjedh dashurinë para karrierës

Shko poshtë

Bell zgjedh dashurinë para karrierës

Mesazh nga C.r.b.n prej Mon Jul 12, 2010 9:39 pm

Kristen Bell ka thënë se jeta e saj e dashurisë gjithmonë do të mbetet prioritet ndaj karrierës si aktore.
Aktorja e filmit “Heroes”, e cila aktualisht është në lidhje me aktorin Dax Shephard, ka pohuar se derisa ajo dëshiron të jetë e suksesshme, ajo kurrë nuk do të lejojë që kjo të shpaguhet në lidhjet e saj personale.
“Mendoj se lidhja duhet të jetë më e rëndësishme se sa puna. Mua më pëlqen të punoj. Por nuk jam e varur nga puna, pasi po ashtu më pëlqen të pushoj dhe të qetësohem”, ka thënë Bell./

avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi