Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“Big Brother”, largohet Valentina, hyn Renato

Shko poshtë

“Big Brother”, largohet Valentina, hyn Renato

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:32 am

Të shtunën mbrëma, ka hyrë në shtëpi një konkurrent i ri. Ai është 23-vjeçari Renato nga Tirana.
Nata e spektaklit të“Big Brother” në “Top Channel” ka vijuar edhe një herë më emocionet dhe befasitë e javës, ne qendër te së cilave kanë qenë ngjarjet më domethënëse, ku janë përfshirë konkurrentët e këtij edicioni.
Gjatë spektaklit kanë zënë vend debati i Jetmirit me Valentinën dhe ndodhia e pazakontë e të enjtes- sëmundja e Gjimit, i cili u desh ta linte shtëpinë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi