Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pershendetje nga Erisa

Shko poshtë

Pershendetje nga Erisa

Mesazh nga Erisa prej Tue Jul 13, 2010 3:36 pm

Pershendetje te gjithve.
Shpresoj te kaloj kendshem ne shoqerin tuaj.
avatar
Erisa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Erisa

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 3:38 pm

Mir se vjen Erisa shpresoj tja kalosh sa ma mir n`mesin ton 947908
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Erisa

Mesazh nga Erisa prej Tue Jul 13, 2010 3:47 pm

Deqani Ks shkruajti:Mir se vjen Erisa shpresoj tja kalosh sa ma mir n`mesin ton 947908

Mire se te gjej
avatar
Erisa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 2
PIKE : 4
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 13/07/2010

http://hapesira.forumotions.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Erisa

Mesazh nga viola prej Tue Jul 13, 2010 4:57 pm

Mire se erdhe Erisa
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Erisa

Mesazh nga linda prej Tue Jul 13, 2010 9:29 pm

Mir se vjen Erisa 657237
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Erisa

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 13, 2010 9:58 pm

Erisa mir se vjen ne shoqrin ton 471525
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Erisa

Mesazh nga lenti prej Sat Jul 24, 2010 9:49 pm

mir se vjen erisa klm ktu
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje nga Erisa

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi