Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Shko poshtë

Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga Bjondina e deqanit prej Tue Jul 13, 2010 10:52 pm

Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?
avatar
Bjondina e deqanit
Fillestar
Fillestar

Numri i postimeve : 58
PIKE : 87
Popullariteti Popullariteti : 3
Data e regjistrimit : 13/07/2010
Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga No.i.d prej Tue Jul 13, 2010 11:53 pm

ju kish kerku falje krejve... 262721
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga gonna prej Wed Jul 14, 2010 12:16 am

dot tja thutja gjum 76208
avatar
gonna
Antar
Antar

Numri i postimeve : 7
PIKE : 7
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/07/2010
Mosha : 27
Vendbanimi : kosov

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga Arbreshaa prej Wed Jul 14, 2010 11:13 am

do ti kaloja me te afermit e mi 262721
avatar
Arbreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 13
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 14/07/2010
Mosha : 28
Vendbanimi : KoSova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga AvaTar-Ks prej Wed Jul 14, 2010 7:23 pm

te fleja
avatar
AvaTar-Ks
Master
Master

Numri i postimeve : 505
PIKE : 548
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 02/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 15, 2010 9:10 am

pytje shum e vshtir spo di veq
ju kisha lut zotit san tjeter.... bananarocker
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga Auroraa prej Fri Jul 16, 2010 9:50 am

kjo pytje osht shum e vshtir kurr se am mendu ket pun
po nese do te ishte do ta kaloja ne gjirin familjar
duket kerkuar falje per gjith mekatet qe kam ber....
avatar
Auroraa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 9
PIKE : 10
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 16/07/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga lenti prej Sun Jul 25, 2010 7:33 pm

kishna shku e kishna myt vetem ma shpejt
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga No.i.d prej Mon Jul 26, 2010 11:41 am

lenti shkruajti:kishna shku e kishna myt vetem ma shpejt

hahah i fort toke i_agree
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qka dot besh po te ishin 24 oret e fundit te jetes tuaj ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi