Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Anjeza Branka e la Nardin

Shko poshtë

Anjeza Branka e la Nardin

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:18 am

Anjeza Branka gjashtë muaj e mbajti të fshehtë ndarjen nga babai i djalit të saj.
Këngëtarja Anjeza Branka e pranoi publikisht se i kishte dhënë fund me mirëkuptim bashkëjetesës trevjeçare me Nardin, verën e kaluar.
Kanë kaluar shumë muaj, por deri tani Anjeza nuk ka bërë publike ndonjë lidhje të re.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi