Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Roberti dhe Nora do të hyjnë te “Shtëpia e madhe”

Shko poshtë

Roberti dhe Nora do të hyjnë te “Shtëpia e madhe”

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:34 am

K-Production në bashkëpunim me RTV21, në prill të këtij viti do të fillojnë shfaqjen e një spektaklit, ku pjesëmarrës do të jenë fytyra publike shqiptare nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Mali i Zi.
Oferta për të qenë pjesë e këtij spektakli u është bërë shumë personaliteteve VIP përfshirë këtu këngëtarë, humoristë, aktorë, por disa prej tyre nuk kanë dëshiruar të jenë pjesë e lojës, duke i thënë “jo” ofertës.

Panorama Plus ka zbuluar disa nga emrat që do të jenë pjesë e spektaklit.
Tashmë dihet se Big Mama ka pranuar të jetë pjesë e lojës, ndërsa thuhet se edhe çifti Nora dhe Roberti kanë pranuar të jenë pjesë e shout.
Po ashtu, moderatori i njohur Labinot Gashi- Labi, ka vendosur të kalojë ca kohë me VIP-at edhe në “Shtëpinë e madhe”.
Pjesë e këtij spektakli do të jenë edhe këngëtari Mehedin Përgjegjaj-Meda dhe grupi i humoristëve të famshëm, Stupcat.

Sfidën thuhet se e kanë pranuar edhe Albërie Hadërgjonaj, Gjyste Vulaj, Soni Malaj dhe Elvana Gjata.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi