Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Nora konkurrenca është e madhe në treg

Shko poshtë

Nora konkurrenca është e madhe në treg

Mesazh nga Linddt prej Mon Sep 13, 2010 7:25 pmNora Istrefi ka dhënë një intervistë për “Bluetototh” ku ka shprehur shumë detaje dhe risi lidhur me karrierën e saj muzikore.

E pyetur nëse i trembet konkurrencës Nora, këngëtarja shprehet se konkurrenca edhe e shqetëson deri diku po që gjithsesi është ajo që të shtyn të punosh me shumë.

“Konkurrenca është ajo që të shtyn të punosh edhe më shumë. Atë të mirë e ka, por me të vërtetë janë bërë shumë, shumë këngëtarë”, ka thënë Nora.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi