Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dafina spot në Australi

Shko poshtë

Dafina spot në Australi

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:50 am

Këngëtarja Dafina Zeqiri pritet të realizojë një spot në Australi.
Kështu ka thënë vetë këngëtarja gjatë një interviste në emisionin televiziv “Oxygen”, ku zbuloi edhe disa detaje interesante që kanë të bëjnë me aspektin e saj profesional.
Dafina gjatë këtij emisioni ka qenë shumë e matur në përgjigjet e saj, Dihet gjithashtu që i dashuri i saj, Krenari jeton në Australi.
Sigurisht se Daffy prapë do të kthehet në Kosovë dhe nuk dha ndonjë detaj se a do të tentojë që të këndojë ndonjë këngë anglisht për karrierë të mëtejshme, edhe pse këtë e bën shumë bukur.
Fotot jane me te rejat qe kengetarja ka publikuar ne faqen personale te Dafines

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi