Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Afërdita në pasarela, Shpati merret me punët e shtëpisë

Shko poshtë

Afërdita në pasarela, Shpati merret me punët e shtëpisë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:53 am

Edhe fejesa ka kosto. Por, ajo mund të kushtojë më shumë kur e fejuara sfilon nëpër pasarela, ndërsa djali merret me punët e shtëpisë.
Kjo po ndodh pak a shumë me Shpat Kasapin, i cili duhet të merret me hekurosje në shtëpinë e tij, ndërsa Afërdita po udhëton nga Amerika drejt Greqisë për të përmbushur kontratat e saj në fushën e modelingut.
Duket se Shpati është një djalë aq i bindur, sa nuk i thotë kurrë jo detyrave të shtëpisë, fundja një bashkëpunim është pozitiv, pasi në rastet kur njëri ka impenjime, tjetri mund të kujdeset për punët e zakonshme.
Dhe, Shpati këtë gjë duket se e bën mjaft mirë dhe me përkushtim maksimal.

avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi