Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Alketa kritikohet për stilin

Shko poshtë

Alketa kritikohet për stilin

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:06 pm

Alketa Vejsiu, prezantuesja e njohur shqiptare, është dalluar gjithmonë për shijen e hollë në zgjedhjen e veshjeve të saj. Por, mesa duket kohët e fundit, Alketës i është dobësuar intuita. Gjë që e ka dëshmuar nga spektakli në spektakël.
Një Alketë të rritur në moshë, e sforcuar për të qenë më e pjekur sesa është, pamë në programin “Më shumë dashuri”. Në fakt, për vetë formatin që ai kishte, rritja në moshë e Alketës ishte, le të themi, e pranueshme.
Por, 26-vjeçarja duket se i zhgënjeu sërish fansat e saj për sa i përket stilit të veshjeve të saj në spektaklin që sapo ka nisur. Asnjë gjë ndryshe nga programet e viteve të nëntëdhjeta, e për më tepër një veshje aspak moderne.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi