Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cox: Depp është tërheqës

Shko poshtë

Cox: Depp është tërheqës

Mesazh nga No.i.d prej Wed Jul 14, 2010 10:07 pm

Courteney Cox raportohet se ka joshje sekrete nga aktori Johnny Depp.
Ish-aktorja e serisë “Friends”, e cila është e martuar me David Arquette, ka bërë shaka për revistën People duke thënë se ajo mendon se Depp është ‘joshës’.
“Ai është aktori im favorit. Po. Mos më kuptoni keq, unë jam i dashuruar në burrin tim, por Johnny Depp është shumë tërheqës”, ka thënë aktorja./
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi