Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sulm ndaj Shkolles SHQIPE

Shko poshtë

Sulm ndaj Shkolles SHQIPE

Mesazh nga Shooter-Ks prej Fri Jul 16, 2010 8:36 am

Sulm ndaj Shkolles SHQIPE
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sulm ndaj Shkolles SHQIPE

Mesazh nga Shooter-Ks prej Fri Jul 16, 2010 8:36 am

Shqiptare" te harapizum, "Shqiptare" me gjak te perzier kane filluar te sulmojne permes protestes Shkollen SHQIPE.

Nuk ka kurrfare diskriminimi. Edhe rrospiat e mbulume edhe te shplume duhet te respektojne kodin e veshjes, uniformen e Shkolles.

Prishtinë: Protestë në mbrojtje të shamisë së kokës

Para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës sot është protestuar në shenjë kundërshtimi me përjashtimin nga shkolla të 16 vjeçares, Arlinda Zekaj. Zekaj është ndaluar të shkojë në shkollë me shami koke, sipas traditës islame. Zekaj ndjek shkollën e mesme në Ferizaj.
Protestuesit mbanin në dorë parrullat “Stop diskriminimit” dhe “Mbulimi i mendjes është i ndaluar, jo i kokës”.
Kushtetuta e Kosovës i garanton liritë fetare, por nuk lejon shaminë e kokës apo simbolet e tjera fetare në shkolla.
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sulm ndaj Shkolles SHQIPE

Mesazh nga Shooter-Ks prej Fri Jul 16, 2010 8:37 am

Ti di ndonje fjale tjeter ne shqip te shkruash pervec "MAGJUP"?
Mandje kjo teme ka te beje me aktualitetin
avatar
Shooter-Ks
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 5077
PIKE : 6303
Popullariteti Popullariteti : 41
Data e regjistrimit : 11/06/2010
Mosha : 22

http://www.deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sulm ndaj Shkolles SHQIPE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi