Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sa jeni te kenaqur me funksionalitetin edhe dizajnin e faqes se Deqani-ks Forum?

Shko poshtë

Sa jeni te kenaqur me funksionalitetin edhe dizajnin e faqes se Deqani-ks Forum?

100% 100% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 3

Sa jeni te kenaqur me funksionalitetin edhe dizajnin e faqes se Deqani-ks Forum?

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 11:33 am

Sa jeni te kenaqur me funksionalitetin edhe dizajnin e faqes se Deqani-ks Forum?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jeni te kenaqur me funksionalitetin edhe dizajnin e faqes se Deqani-ks Forum?

Mesazh nga G_O_N_A prej Thu Aug 12, 2010 6:59 am

Shume!
avatar
G_O_N_A
Antar
Antar

Numri i postimeve : 8
PIKE : 8
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 08/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jeni te kenaqur me funksionalitetin edhe dizajnin e faqes se Deqani-ks Forum?

Mesazh nga $.Saranda.$ prej Sun Aug 15, 2010 12:32 pm

Shume!
avatar
$.Saranda.$
Master
Master

Numri i postimeve : 525
PIKE : 561
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa jeni te kenaqur me funksionalitetin edhe dizajnin e faqes se Deqani-ks Forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi