Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kush eshte Filozofi me i madh ne Historine e Njerezimit? Pse ?

Shko poshtë

Kush eshte Filozofi me i madh ne Historine e Njerezimit? Pse ?

0% 0% 
[ 0 ]
67% 67% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 3

Kush eshte Filozofi me i madh ne Historine e Njerezimit? Pse ?

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 16, 2010 11:36 am

Kush eshte Filozofi me i madh ne Historine e Njerezimit? Pse ?
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush eshte Filozofi me i madh ne Historine e Njerezimit? Pse ?

Mesazh nga Kreshaa prej Sun Aug 01, 2010 3:59 pm

ARISTOTELI

Kreshaa
Antar
Antar

Numri i postimeve : 17
PIKE : 20
Popullariteti Popullariteti : 1
Data e regjistrimit : 01/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush eshte Filozofi me i madh ne Historine e Njerezimit? Pse ?

Mesazh nga Ana prej Wed Aug 11, 2010 7:50 am

SPINOZA
avatar
Ana
Antar
Antar

Numri i postimeve : 6
PIKE : 6
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 16/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush eshte Filozofi me i madh ne Historine e Njerezimit? Pse ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi