Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Cfare më dallon nga këngëtaret e tjera Rovenen

Shko poshtë

Cfare më dallon nga këngëtaret e tjera Rovenen

Mesazh nga Linddt prej Sat Jul 17, 2010 6:59 am

Rovena Stefa, një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.
Ky adhurim ka ardhur edhe falë ekstravagancës dhe pamjes së saj mjaft joshëse dhe duket se këngëtarja është bërë pak vetëvlerësuese ndaj vetes së saj duke thënë se ajo dallon shumë nga këngëtaret e tjera,dhe dallimi kryesor është pikërisht emri i saj dhe shumë gjëra të tjera deklaron vetë këngëtarja Rovena Stefa duke buzëqeshur në një intervistë për një të pëditshme .
Por përvec bukurisë së saj si femër ajo është dhe një këngëtare e zonja që me zërin e saj ka pushtuar të gjitha tregjet muzikore shqiptare po ashtu edhe ato jashtë trevave.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi