Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Arta Bajrami - Nese ty

Shko poshtë

Arta Bajrami - Nese ty

Mesazh nga Linddt prej Thu Jul 22, 2010 10:20 am

Teksti i kenges:

Ti mirë e din
Se pa ty nuk mundem me jetu
Në mendje m'rrin
Kur je larg e nuk je me mu

Një ëndërr
Sa shumë më shqetëson
E kur unë zgjohem
E shoh sa më mungon

Ref. 2x
Nëse ty një tjetër
Të afrohet krejt rastësisht
Luftë e tretë botërore
Do të bëhet përfundimisht

S'mund të duroj
Kur nuk je në përqafimin tim
Beso shpirt
Pa ty jeta jo nuk ka kuptim

Një ëndërr
Sa shumë më shqetëson
E kur unë zgjohem
E shoh sa më mungon

Ref. 4x
Nëse ty një tjetër
Të afrohet krejt rastësisht
Luftë e tretë botërore
Do të bëhet përfundimisht
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi