Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Elita5-Dua te vdes

Shko poshtë

Elita5-Dua te vdes

Mesazh nga C.r.b.n prej Sun Aug 01, 2010 5:45 pm

Dua te vdes (Elita 5)

Dua te vdes
dhe pse jam i ri
ndoshta kur do degjosh
do te qash edhe ti

Por dije se kam vdekur
dhe zemra mu be hi
dhe s'mendoj me per ty

Ndoshta do te gezohesh
se nga une do lirohesh
ndoshta do te qash
se nga une do te ndahesh

Por dije se kam vdekur
dhe zemra mu be hi
dhe s'mendoj me per ty
avatar
C.r.b.n
Homie
Homie

Numri i postimeve : 465
PIKE : 777
Popullariteti Popullariteti : 11
Data e regjistrimit : 26/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Elita5-Dua te vdes

Mesazh nga lenti prej Sun Aug 01, 2010 7:36 pm

flm per tekst
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi