Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Vetëm tre herë

Shko poshtë

Vetëm tre herë

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 10:47 am

-Grua, a më ke tradhëtuar ndonjëherë? - e pyet futbollisti gruan.
- Oh i dashur, e do të vërtetën? - ia kthen ajo
- Po të vërtetën ma thuaj, - insiston ky.
- Mirë atëherë, të kam tradhëtuar vetëm tri herë. Dhe këtë e kam bërë përherë për ty! - shton gruaja.
- Kur më ke tradhëtuar për të parën e herë? - pyet futbollisti i tronditur.
- A e mba mend kur nuk të donte gjyqtari fare, dhe gati sa s'ta dha kartuqin e kuq? - i thotë gruaja.
- Po, më kujtohet, - i përgjigjet ky.
- Menjëherë filloi të të dojë dhe për çdo gabim tëndin e dënonte tjetrin lojtar. Kjo ishte hera e parë - i arsyetohet ajo.
- Po mirë, po herën e dytë pse më tradhëtove? - pyet ky
- Po trajneri yt fare nuk të donte dhe nuk lejonte të hysh në lojë. Fjeta me të dhe filloi të të quaj yll. Të kujtohet? - e pyet gruaja.
- Po, po… tash po më kujtohet. - përgjigjet futbollisti. Dhe e pyet:
- Po të tretën here kur më tradhëtove?
-A të kujtohet kur të urrente publiku, dhe menjëherë filluan të të adhurojnë ty dhe vetëm ty? - e pyet ajo.
- Po, më kujtohet! - përgjigjet ky i habitur.
- Ja pra, kjo ishte hera e tretë!! - ia kthen gruaja me krenari.

avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetëm tre herë

Mesazh nga lenti prej Wed Aug 04, 2010 11:01 am

ahhahah shum e qart koka
avatar
lenti
Master
Master

Numri i postimeve : 527
PIKE : 582
Popullariteti Popullariteti : 4
Data e regjistrimit : 18/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetëm tre herë

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:30 pm

hahaha barcolet mat fort ka koh se skam lexu
flm
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetëm tre herë

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Wed Aug 04, 2010 3:31 pm

Hahhahaha

Spss...
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 25
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetëm tre herë

Mesazh nga Linddt prej Wed Aug 04, 2010 8:25 pm

flm melaqja shum e mir barcoleta 88721
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vetëm tre herë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi