Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Leonora në pishina të mbyllura

Shko poshtë

Leonora në pishina të mbyllura

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 2:57 pmVera ka trokitur dhe të gjithë janë të gatshëm të ndalin frymën në bregdet për të marrë rrezet e para, por e kundërta ka ndodhur me Leonora Poloskën.
Leonora Poloska preferon që të bëjë not në një pishinë të mbyllur, ndoshta për të qenë larg syve kureshtarë që duan të shohin linjat e saj.
Ka gjasa që arsyeja të ketë qenë shoqëruesi i saj, pasi prej kohësh po flitet se ajo po planifikon të martohet, por deri tani nuk ka treguar asnjë detaj të martesës së saj.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi