Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dafina prinë në Video Fest 2010

Shko poshtë

Dafina prinë në Video Fest 2010

Mesazh nga No.i.d prej Wed Aug 04, 2010 3:02 pmVideoklipi më i nominuar është ai i Dafina Zeqirit “Amazing girl”, me gjithsej shtatë nominime, përfshirë edhe nominimin për video spotin më të mirë në konkurrencën e femrave dhe atë për video spotin më të mirë.
Është publikuar lista me emrat e të nominuarve për Video festin muzikor 2010, ku do të vlerësohen videoklipet më të mira në 16 kategori.
Videoklipi më i nominuar është ai i Dafina Zeqirit “Amazing girl”, me gjithsej shtatë nominime, përfshirë edhe nominimin për video spotin më të mirë në konkurrencën e femrave dhe atë për video spotin më të mirë.
Këngëtarja e dytë për nga nominimet është Nora Istrefi me pesë nominime.
Në mesin e të nominuarve janë edhe Adelina Ismajli për videon “Trialb”, Eliza Hoxha me “Dëshpërimi”, Dj Blunt ft Real 1 – ”Biznis”, Kthjellu ft. Flori me “S’të fal” etj.Është caktuar mbrëmja e 31 majit për të zbuluar emrat e fituesve të sivjetmë.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi