Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zajmina me një set fotografik

Shko poshtë

Zajmina me një set fotografik

Mesazh nga besa krasniqi prej Wed Aug 04, 2010 10:04 pmE veshur me një këmishë të bardhë, poshtë së cilës duken hiret e trupit dhe të gjoksit, Zajmina, më seksi se kurrë, është fotografuar në plazhin e Qeparosë.
Bukuroshja shqiptare do të jetë personazhi kryesor i kopertinës së revistës “Anabel” në numrin e saj të korrikut.
Në një prononcim për \”Bluetooth\” redaktori i modës i kësaj reviste, Niko Komani, bëri të ditur se Zaimina “është shndërruar në një siçiliane seksi frymëzuar nga gratë bukuroshe të kinemasë italiane si Çoçarja apo Malena”.
Për herë të parë në historinë e revistave shqiptare, set-i fotografik ka një përmbajtje dhe është realizuar në formën e një mini-filmi i cili do të publikohet në revistën “Anabel”.
avatar
besa krasniqi
Homie
Homie

Numri i postimeve : 299
PIKE : 570
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 04/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi