Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kim Kardashian ylli më fitimprurës televiziv

Shko poshtë

Kim Kardashian ylli më fitimprurës televiziv

Mesazh nga No.i.d prej Tue Aug 10, 2010 7:43 pmKim Kardashian është emëruar ylli më i fitimprurës televiziv. Bukuroshja, e cila luan në shoun televiziv “Keeping Up with the Kardashians”, ka fituar 5.45 milionë dollarë gjatë vitit të kaluar, bën të ditur Daily Star Sunday.

Kjo përfshin 400 mijë dollarë për përfshirje në shoun televiziv, ndërsa pjesa tjetër e fitimeve kanë ardhur nga reklamat, paraqitjet personale dhe përfitimet nga reklamat në faqen e saj.

Shifrat janë zbuluar nga agjencia amerikane e talentëve, “Platinum Rye Entertainment”. “Ajo nuk është aktore dhe ajo nuk është këngëtare. Por kur fitoni vëmendjen që fiton ajo, mund të quheni markë në vete”, ka thënë pronari i kompanisë, Ryan Schinman.
avatar
No.i.d
Legjend
Legjend

Numri i postimeve : 2728
PIKE : 4556
Popullariteti Popullariteti : 82
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi