Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kardashian nuk dëshiron të mbetet shtatzënë

Shko poshtë

Kardashian nuk dëshiron të mbetet shtatzënë

Mesazh nga Linddt prej Tue Jul 13, 2010 9:20 am

Khloe Kardashian ka hedhur poshtë spekulimet se ajo është duke dashur të mbetet shtatzënë.
Ylli televiziv, e cila u martua me basketbollistin Lamar Odom në shtator të vitit të kaluar, thotë se ajo nuk e ka me nguti të fillojë familje.
“Nuk jemi duke u përpjekur. Vetëm mendoj se fjalët e mia marrin drejtim krejtësisht tjetër. Kam thënë se nuk mendojmë për këtë.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi